KONST / Litografier / Färglitografier 17536039

nr 1753 6039

Örjan Wikström

(f. 1948), Sverige

Färglitografier, 2 st, Signerade. Färglitografi. Bladets mått: 29x41cm- 29x41cm, yttermått inklusive ram: 59x45cm

Örjan Wikström, svensk målare född i Stockholm 1948.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 19 januari 2026
kl 19:16:49

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Örjan Wikström

Läs mer om Ã–rjan Wikström