KONST / Litografier / Färglitografier 17536039
nr 1753 6039
Örjan Wikström
(f. 1948), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerade. Färglitografi. Bladets mått: 29x41cm- 29x41cm, yttermått inklusive ram: 59x45cm
Örjan Wikström, svensk målare född i Stockholm 1948.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 januari 2026
kl 19:16:49
100 kr
150 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Örjan Wikström
Läs mer om Örjan Wikström